Vesti

Poraz na otvaranju sezone u utakmici sa ukupno 26 golova

Poraz na otvaranju sezone

Ekipa Kolubare u Lazarevca nanela je poraz na otvaranju sezone. U jednoj utakmici sa malim brojem golova, domaćin je pobedio rezultatom 15:11.

Prvi gol Sinđa postigla u 7. minutu

Očigledno da su odbrane obe ekipe bila jača strana na ovoj utakmici. Kolubara je povela serijom 3:0, a kapiten  Nenadić je bio nerešiva enigma za odbranu Sinđelića. Preko Četnika Sinđelić je postigao prvi gol na utakmici u 7. minutu.

Do kraja poluvremena Sinđelić je zaigrao bolje i uspeo da preokrene rezultat. U 20. minutu sa semaforu je bilo 5:5, dok je poslednjih 10. minuta viđeno još samo 2 gola i to Ognjanovića i Milićević Davida za vođstvo na poluvremenu 5:7.

Od 33.  do 52. Sinđelić nije postigao gol

U 33. minuta Ognjanović je postigao još 1 gol za vođstvo od 6:8. Od tog trenutka, na terenu napadački je postajala samo jedna ekipa. Kolubara je do 52. minuta postigla 5 golova i preokrenula utakmicu u svoju korist.

Kapiten Jovanović je smanjio rezultat na 11:10 i činilo se da Sinđelić ima otvorenu utakmicu za neizvesnu završnicu. Međutim serijom domaćina 3:0 dovela je do prednosti tima iz Lazerevca i Sinđelić nije imao vremena za bilo kakav preokret.

Konačan rezultat na kraju je bio 15:11. Ono što zabrinjava je činjenica da je Sinđelić imao 6 penala, a iskoristio je samo 2. Na utakmici je napad postigao samo 11 golova, što zvuči neverovatno.

Do sledeće utakmice ima 2 nedelje i nada da će Orlići namestiti šuterske ruke. Sinđelić je u sledećem kolu slobodan.

Sve informacije o Super B ligi Sever – Centar i rezultate 1. kola možete pogledate ovde.