Loše prvo poluvreme odvelo u poraz, Milinčić pokazao talenat sa 16 godina

Teška sezona za Sinđelić ove sezone. Posle operacija za Milićević Miloša i Rakić Milana, odlaska Ćakića na posao u inostranstvo i povrede kapitena Jovanović Milana, ekipu su popunili momci bez seniorskog iskustva.

Novi poraz Sinđelić je doživeo od ekipe Crvenke rezultatom 22:26.

Pobednik je rešen još u prvom poluvremenu

Sinđelić je dobro startovao na ovoj utakmici, nošen Dražićem koji je svojim bravurama na golu odbranio dosta šuteva protivnika. Posle vođstva Sinđelića od 5:3, na terenu je do kraja poluvremena postojala samo jedna ekipa. Ekipa Crvenke je sjajnom odbranom i lakim polukontrama napravila ogromnu prednost. Na poluvremenu je bilo 7:17 za goste iz Crvenke.

U nastavku ekipe su igrale opuštenije, pošto je bilo jasno da bodovi odlaze u Crvenku. Do kraja utakmice Sinđelić je smanjio na samo 4 razlike, što je ruku na srce poputno nerealan rezultat u odnosu na ono što je viđeno na terenu.

Pored novog poraza koji je Sinđelić doživeo, na ovoj utakmici posle mladih Jovanovića i Šljukića koji su dobili priliku još u Loznici, svoju šansu je dobio srednji bek šesnestogodišnji Milinčić Stefan. Hrabrom partijom za jednog mladog momka, uspeo je da u svom stilu par puta  prođe odbranu Crvenke i da se upiše u listu strelaca.

Isključenja: Sinđelić 6. min Crvenka 6. min

Sinđelić: Dražić, Ilić 1, Četnik 2, Milićević D. 3, Lazić 2, Mišulić 2, Jovanović 1, Šljukić 2, Milinčić 1, Đukanović, Ognjanović 2, Vojinović (K), Mraović 1, Aleksić 1, Kasalović 4, Milošević

(trener: N. Lakić).

Crvenka: Marjanac, Popović, Vukčević, Žegarac 5, Stokanić 1, Peić Tukuljac 2, Šveljo 4, Nikolić, Savić, Račić 1, Pavićević, Predović 4, Karazević, Bošković 1, Račić (K) 8

Sledi gostovanje Kikindi

U narednom 10. kolu Sinđelić očekuje gostovanje ekipi Kikinde u subotu 02.12.2017. sa početkom od 19 h u hali “Jezero”.